Czy po poronieniu ciąża może być kontynuowana?

Witam! Poroniłam w 9/10tyg.Poronienie było bardzo obfite,ale krótkie, gdyż trwało ok. 2dni.Po 3miesiacach mam takie oto objawy:brzuch jest twardszy i czuje na codzień od 2tyg bulgotanie,ból w pachwinie,obwód brzucha delikatnie wzrósł,szczególnie widać to po wybrzuszeniu po prawej stronie podbrzusza,piersi są nabrzmiale jak przy miesiączce,jednakże z sutkow wycieka przezroczysta wydzielina.Niekiedy z prawej piersi wycieka razem z ta wydzielina biała.Czy po poronieniu ciąża może być kontynuowana?

Poronienie kończy ciążę. Miała Pani krwawienie, co nie musi być równoznaczne z poronieniem. Nie da się tego rozstrzygnąć przez internet, proszę niezwłocznie pójść do ginekologa na badanie.