Czy po stosowaniu heparyny można podróżować samolotem?

Dzień dobry moja ciocia jest 3 lata po raku piersi 28 sierpnia skończyła zastrzyki z heparyny czy 13 września w takim stanie zdrowia może lecieć samolotem i być w Grecji?

Witam , pisze Pan "w takim stanie zdrowia" - ja nie znam szczegółów obecnego stanu zdrowia Pana Cioci (np.dlaczego dostawała heparynę) - nie mogę więc udzielić autorytatywnej odpowiedzi! Proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym , a zwłaszcza z tym , który zalecił podawanie heparyny , on zapewne zna szczegóły obecnego stanu zdrowia pacjentki! z.żurawski