Czy po usunięciu tego usztywnienia mogę szybko wrócić do pracy?

Witam, Mam druty kirschnera w V kości śródręcza. Czy mogę podjąć lekką pracę fizyczną przed ich usunięciem? Czy na drugi dzień po usuwaniu drutów mogę normalnie iść do pracy, w międzyczasie mając rehabilitację? Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 3 miesiące temu

To zależy od tego czy przyczyna wprowadzenia drutów ustąpiła. np złamanie się zrosło. Jeżeli operator potwierdzi to powinien wyrazić zgodę na powrót do pracy.