Czy po zapaleniu trzustki można napić się alkoholu?
Witam misiac temu moj maz przeszedł zapalenie trzustki,rowniez watroba ucierpiala,i do tego ma 8 mm naczyniaka na watrobie,usg wykazalo wlasnie naczuniak na watrobie ale trzustka w normie,echogenna,gttp mial bardzo wysokie,crp 13% podwyzszone.I moje pytanie brzmi czy moze na swieta sie chociaz troche napic alkoholu?tak do towarzystwa,dodam jeszcze ze ma diete beztłuszczowa.Mezczyzna 35 lat.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
nie .ogólnie jest zakaz alkoholu w przypadkach jak powyżej opisano