Czy podane dolegliwości mogą być przeciwwskazaniem do operacji neurochirurgicznej?

Mam problem od kilku miesięcy boli mnie w okolicy pod uchem tak bardziej na szyi. W gardle czuje posmak ropy i brakuje mi Jak by śliny. Byłam z tym u lekarza rodzinnego, ale on tylko poradził by brać coś na odporność. Martwię się tym bo za miesiąc mam mieć operację neurochirurgą i nie wiem czy z takimi dolegliwości nadaje się do znieczulenia ogólnego. Co mam robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się koniecznie do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć