Czy podane objawy mogą świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka?

Witam. Choruje na policystyczne jajniki z mężem staramy się od 7lat o dziecko. Mam nie regularne miesiaczki. Nie palę papierosów tydzien. Wtym roku dostałam okres bez tabletek. W lutym w lipcu i we wrześniu. Postanowiłam zaobserwować dni płodne. W wyznaczonym terminie dni płodnych wykonywałam test owulacyjny niestety każdy wypadł negatywnie. Od 2dni zauważyłam brazowa wydzielinę i ból podbrzusza. Czy to możliwe że zaszło do zagnieżdżenia? Do lekarza jestem już umówiona. Ale ciekawość jest.

Może to być plamienie owulacyjne, jeśli ma Pani nieregularne miesiączki to nie określę kiedy jest owulacja, bez robienia USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.