Czy podczas jednej wizyty można usunąć kilka zębów na raz?

Witam. Mam takie pytanie czy podczas 1 wyzyty mogłabym usunąć dwa zęby naraz? Mianowicie dwie 6 na dole

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jeśli nie ma p/wskazań można usunąć wszystkie zęby
pozdrawiam
www.moj-dentysta.pl
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Można, jeśli nie ma przeciwwskazań ogólnych. Aczkolwiek musi Pani wziąć pod uwagę ewentualne dolegliwości pozabiegowe - jeśli wystąpią, mogą "atakować" Panią z obu stron. Czasami lepiej pozbyć się problemu powoli, bez narażania na niepotrzebne przykre dolegliwości.