Czy podczas leczenia perforacji błony bębenkowej mogę chodzić do klubów?

Witam, pare dni temu doznałem perforacji błony bębenkowej w wyniku urazu głowy. Pani Doktor założyła "papierek" i kazała przyjść za 3 tygodnie celem jego zdjęcia. Dodatkowo przepisała antybiotyk. Mam dwa pytania : -Czy w tym czasei mogę chodzić do pracy (kurier)? -Czy w tym czasie mogę chodzić do klubów, na imprezy, słuchać muzyki (oczywiście bez przesady) ? Jestem DJem / organizatorem i zastanawiam się czy brak aktywności w tej dziedzinie wpłynie pozytywnie na proces gojenia.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :)

Pana wątpliwości może rozwiać tylko Lekarz, który wykonał zabieg, prowadzący Pana.

Serdeczności i tylko pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605