Czy facet podczas seksu jest szczery?

Czy facet podczas seksu jest szczery? Czy to co mi wtedy mówi ,mówi pod wpływem tego,ze jest mu dobrze czy jest poprostu wtedy szczery? Zawsze mówi mówi wtedy,ze jestem cudowna,ze tęsknił i takie różne a dodam,ze nie jesteśmy para.

Dzień Dobry Pani,

Dziękując Pani za kontakt i równocześnie odpowiadając na Pani pytanie, które postrzegam jako wielowątkowe...,
zachęcałabym Panią do poruszenia przez Panią tego tematu , w szczerej/otwartej rozmowie z Pani Partnerem, celem rozwiania Pani wątpliwości.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605