Jak radzić sobie z mężem, który nadużywa alkoholu?

Witam .Mam 32 lata .Mam problem z mężem chowa się z piciem a później mnie okłamuje

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Mam mało danych...

Z jakiegoś powodu Pani Mąż sięga po alkohol.
Zachęcałabym Panią do szczerej/otwartej rozmowy (nie oceniającej) Z Mężem, co może być tego przyczyną, może Pani zaoferować Swoje wsparcie, inspirując do konsultacji specjalistycznej w Poradni leczenia uzależnień, również Pani może skorzystać z takiego wsparcia, celem uzyskania wskazówek, w jaki sposób radzić Sobie z Mężem.
By podjąć takie leczenie, byłaby potrzeba gotowości/otwartości Męża.

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605