Jak mam postępować po perforacji błony bębenkowej?

Witam tydzień temu doszło u mnie do perforacji błony bębenkowej czy mogę chodzić na imprezy czy lepiej unikać głośnych pomieszczeń ?

Dzień dobry,

Powinien Pan unikać sytuacji, w których zwiększa się ryzyko urazu akustycznego (słuchanie głośnej muzyki, zwłaszcza przez słuchawki czy unikanie bardzo głośnych pomieszczeń/przestrzeni). Poza tym nie ma istotnych przeciwwskazań. Sugeruję kontrolę w poradni laryngologicznej za 2-3 tygodnie.