Pogorszenie słuchu po koncercie

Wczoraj byłem na koncercie, stałem pod sceną i było bardzo głośno.Z klubu wyszedłem wręcz oszołomiony, nic nie słyszałem prawie że.Gdy wróciłem do domu okazało się ze słabiej słyszę, mam tak jakby zatkane uszy i piszcz mi w nich, i tak mam do teraz. Czy to może być pęknięta błona bębenkowa?Czy tracę słuch..? Do lekarza dopiero na jutro mam prywatnie, ale boję się że do jutra stracę całkowicie słuch.Boję się, zaznaczę iż mam 19 lat.Czy może to zwykła dolegliwość po koncercie która przejdzie?

Masz ostry uraz akustyczny. Po pierwsze wymagasz szybkiego leczenia szpitalnego w oddziale laryngologicznym. za dwa dni będzie ze słuchem pozamiatane, po drugie nie chodź już nigdy na głośne koncerty, twój narząd słuchu do tego się nie nadaje, po trzecie nie słuchaj muzyki głośnej w słuchawkach. Śpiesz się

Masz ostry uraz akustyczny. Po pierwsze wymagasz szybkiego leczenia szpitalnego w oddziale laryngologicznym. za dwa dni będzie ze słuchem pozamiatane, po drugie nie chodź już nigdy na głośne koncerty, twój narząd słuchu do tego się nie nadaje, po trzecie nie słuchaj muzyki głośnej w słuchawkach. Śpiesz się. To nie żarty.