Jak postępować przy zatkanym uchu i piskach?

Witam, wczoraj przebywałem na warsztacie gdzie było trochę głośno ( szlifierki kątowe itp.) Po paru godzinach miałem uczucie zatkanego prawego ucha a w nocy zaczęły się piski w tym uchu. Dzisiaj natomiast co jakiś czas czuje ból ucha i te piski także zostały. Byłem u otolaryngologa i po badaniach stwierdziła, że nie mam ubytku słuchu i nic w tych uszach niepokojącego nie widzi. Czy ten pisk po jakimś czasie przejdzie ? Czy może powinienem iść do innego laryngologa

To ostry uraz akustyczny. Wymagasz szybkiej diagnozy i szybkiego leczenia w Oddziale Laryngologicznym. Takie urazy leczymy z powodzeniem w pierwszych 3-5 dniach. Po tym czasie jest pozamiatane. Uważaj na hałas w przyszłości. nie nadajesz się do takiej roboty.