Czy podczas przyjmowania sildenafilu nie można stosować suplementację Argininą?

Według ulotki sildenafilu nie można stosować u osób przyjmujących azotany... Ja to ma się do osób w trakcie suplementacji Argininą (l-argininą)?

Lek. Michał Lenard

Można te preparaty przyjmować jednocześnie, nie ma przeciwwskazań. Pozdrawiam!