Czy podczas stosowania antybiotyku na boreliozę można przyjmować zioła Buchnera?

Czy zazywajac antybiotyk na borelioze mozna jednoczesnie stosowac ziola Buchnera i ozonoterapie?Czy to prawda (czyjas wypowiedz na forum) ze dzieki wysokiej temperaturze w saunie kretki borelii uciekaja z ukladu nerwowego do krwi zeby sie ochlodzic i tym samym padaja ofiara antybiotyku ktory nie dociera do ukladu nerwowego?Czy obfity katar i kaszel pocenie sie bez innych typowych objawow moga byc objawami reakcji herzeimera po zazyciu preparatow ziolowych?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować medycynę konwencjonalna . A co do sauny to raczej nie