Czy podczas stosowania Depakine należy przyjmować leki osłonowe?

Od trzech lat regularnie zażywam Depakine Chrono 300 na padaczkę, dawka dzienna 2x300. Czytałam, że ten lek wpływa negatywnie na wątrobę, i tu moje pytanie: czy powinnam zażywać jakieś leki osłonowe lub czy istnieje sposób żeby w jakiś sposób chronić wątrobę? Oraz jakie badania powinnam kontrolnie przeprowadzać przy braniu tego leku? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Witam!
Stosowanie Depakine nie wymaga podawania leków osłonowych - to są wymysły nieuczciwych firm farmaceutycznych! Idąc tym tropem, należy się zastanowić jakie leki osłonowe zastosować jako osłonę przed osłonowymi itd. W/w Depakinę wypisuje Pani lekarz leczący i on na pewno wie jakie jest działanie i skutki uboczne stosowanego specyfiku - nie będzie zadowolony z próby ingerencji w jego terapię.
Powodzenia
W. Łuczkowski.