Czy mogę odstawić Depakine chrono?

Od 13 roku życia biorę depakine chrono mam padaczke ostatnie 2 napady były właśnie gdy miałam 13lat. Przyjmowowalam leki depakine rano 300 na noc 500. Lekarz zmniejszył dawke na 300 rano i 300 na noc nie mam napadów. Aktualnie mam 21 lat.. Badania wyszły dobrze.. Lekarz rodzinny i neurolog mówią że mogę podjąć próbę odstawienia leku.. Jednakże boję się.. Padaczka młodzieńcza ponoć jest nie wyleczalna według mojego starego lekarza.. Czy ktoś może dać mi pewność że to z przed lat nie wróci że nie będę już tracić przytomności?

Witam! Leki należy odstawiać stopniowo (nie wolno robić tego od razu). Proszę zaufać lekarzom leczącym. Powinien być stały monitoring EEG. Powodzenia W. Łuczkowski.