Czy podczas stosowania leku Urofuraginum można pić alkohol?

Dobry Wieczór mam 3 pytania w sprawie  leku urofuraginum max 1 pytanie: Czy podczas stosowania leku  można pić alkohol?  2 pytanie: Czy lek urofuraginum max jest lekiem moczopędnym bo jak stosuję ten lek to często muszę chodzić do toalety? 3 pytanie: Jaki koloru powien mieć mocz podczas stosowania leku urofuraginum max bo jak stosuję ten lek to kolor moczu mam mocno żółty i czy to jest normalne że taki kolor mam mocz? 4 pytanie: Jak długo powino się stosować lek urofuraginum max

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim proponuje wykonać badanie ogólne moczu i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć , , a jakie dolegliwości? zwiększona ilość moczu może wynikać z infekcji dróg moczowych . nie wolno pić alkoholu