Czy podczas wysokiej temperatury w pochwie można zajść w ciążę?

mam pytanie czy podczas wysokiej temperatury w pochwie można zajść w ciąże

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Fizjologicznie temperatura głęboka mierzona w pochwie wzrasta o ok. 0,5 stopnia Celsjusza przed owulacją. W przypadku zbliżenia w tym okresie czasu istnieje duże prawdopodobieństwo ciąży.