Czy połączenie olejku pichtowego i nafty kosmetycznej będzie tu skuteczne?

Dzień dobry, od pewnego czasu mam problem z zaskórnikami (wągrami), które po pewnym czasie na czole i nosie zamieniają się w kłopotliwe krostki. Dodam, że sporo ćwiczę. Jak tanio i skutecznie z nimi walczyć? Czy połączenie olejku pichtowego i nafty kosmetycznej będzie tu skuteczne albo maseczka z białka jajek i soku z cytryny? Bardzo proszę o wskazówki uwzględniające fakt, iż mam wrażliwą cerę. Grzegorz, 32 Lata. Z góry dziękuję.

Żaden z wymienionych sposobów nie będzie skuteczny. Czy pozwoliłby Pan, żeby leczeniem Pana skóry zajmował się amator? Jeśli nie, proszę nie kombinować samemu i pójść do dermatologa. Jeśli chodzi o to, żeby było tanio, to na pewno Pan zauważył, że nic nie jest tanio.

Panie Grzegorzy niech Pan sobie wykonuje 2x w tygodniu peeling enzymatyczny ,a nie kombinuje jak koń pod górkę. Mozna też się udac do kosmetyczki na peeling kawitacyjny ;).