Czy Poltram i Naklofen można łączyć?

Czy jeżeli w połączeniu poltramu i naklofenu w jednej strzykawce substancja nabrała mlecznej barwy nie straciło właściwości leczniczych i czy można taki lek podać

Witam,

Doszło do niezgodności między substancjami i wytrącenia osadu. Tramadol nie powinien być łączony w jednej strzykawce z diklofenakiem, który jest substancją czynną naklofenu więc takiego leku nie można podać
Pozdrawiam