Czy pomimo zabezpieczenia prezerwatywą mogło dojść do zapłodnienia?

Dnia 12 stycznia kochałam się z chłopakiem, doszedł we mnie. Czy pomimo zabezpieczenia prezerwatywą mogło dojść do zapłodnienia? Wczoraj czułam ból w podbrzuszu i często oddaję mocz.
Proszę o odpowiedź.

19 LAT ponad rok temu

Witam,

własciwie zastosowane zabezpieczenie prezerwatywą ogranicza do absolutnego minimum ryzyko zapłodnienia. Natomiast obserwowane dolegliwości mogą mieć charakter psychogenny, w żadnym razie nie sygnalizują jednak obecności ciąży, która po tak krótkim okresie od potencjalnego zapłodnienia nie daje jeszcze żadnych objawów.

Pozdrawiam