Stosunek z prezerwatywą - czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam. Ostatnio kochałem się z partnerką z użyciem prezerwatywy. Gdy osiągnąłem orgazm nie wyciagnąłem członka z pochwy i dalej trwała penetracja, jednak członek nie był już w wzwodzie (byłem lekko podpity). Czy istnieje zagrożenie, że moja partnerka zaszła w ciążę? Czy plemniki z prezerwatywy mogły zapłodnić? Dodam, że stosunek trwał po orgazmie około 2 min.

Witam serdecznie,
Zasadą jest jednorazowe stosowanie prezerwatywy. W przypadku chęci wydłużenia stosunku wskazana jest wymiana prezerwatywy na nową.
W Pana przypadku nie można wykluczyć możliwości zapłodnienia, choć jest to raczej mało prawdopodobne. Plemniki w powyższych warunkach mogły być płodne przez cały ten czas. Pytanie jednak brzmi, czy doszło do wylania zawartości prezerwatywy na drogi rodne partnerki lub poprzez mikropory prezerwatywy do środka, na co niestety nie mogę udzielić odpowiedzi.
Pozdrawiam.