Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy poprawa czucia jest możliwa?

Jestem 4 lata temu zabiegu usunięcia stulejki w stylu high ant tight. Powróciwszy w ostatnim czasie do uprawiania seksu stwierdzam, że niestety nie odczuwam niemal żadnych bodźców, zarówno w seksie klasycznym jak i oralnym. Czy na ten moment całkowita rezygnacja z masturbacji, która niewątpliwie przyczyniła się jeszcze bardziej do zmniejszenia czucia penisa w stanie erekcji, jest słusznym rozwiązaniem po którym należy się spodziewać poprawy? Czy taka poprawa wógole jest możliwa? Zastanawiam się czy nie bedę musiał zaakceptować tej sytuacji, możliwości dłuższych stosunków, większego skupienia się nad psychiką i technikami tantrycznymi, które zgłębiam....
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Proponuje skonsultować ten problem z urologiem leczącym. Być może potrzeba czasu na regenerację, a być może nie będzie poprawy. Po obrzezaniu nabłonek żołędzi z upływem czasu "twardnieje" i staje się mniej wrażliwy na bodźce.

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy