Czy powinnam brać większe dawki tych leków?

Witam, leczyłam się citalem przez kilka lat. Odstawiłam leki na kilka tygodni ale w moim życiu pojawiły się pewne problemy i postanowiłam wrócić do leków. Mija 3 tydzień (20mg) zażywania ich i czuje się beznadziejnie, uczucie pustki, beznadziejności, brak chęci do życia. Czy to normalne ? Czy powinnam brać większe dawki leków ? Czy to minie ? Ile czasu powinnam czekać ?

Leki odstawia się wyłącznie w porozumieniu ze specjalistą, który te leki zlecił i zaczyna przyjmować również tylko po osobistym zbadaniu przez specjalistę. Przyjmowanie i odstawianie laków samemu może być niebezpieczne.