Czy powinnam konsultować się z lekarzem przy podwyższonych wartościach PDW?

Witam, Czy przy podwyższonych wartosciach PDW: 17,7% MO: 0,4 10^9/l BA: 0,1 10^9/l (pozostałe wyniki z morfologii w normie) powinam skonsultować się z lekarzem? Dodam jeszcze, że od paru tygodni moje paznokcie bardzo są słabe, rozdwajają się i nie poprawia tego stanu żadna metoda... Z góry dziękuję za odpowiedź, Magda

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego