Czy powinnam mieć zabieg na kości udowej?

Pierwsza diagnoza – zapalenie przywodzicieli( skierowanie na rehabilitację) Druga diagnoza – zapalanie stawu biodrowego (leżeć 2 tygodnie w łóżku) Trzecia diagnoza - martwica głowy kości udowej(zaproponowano zabieg nawiercania) Czwarta diagnoza – chondroliza chrząstki (wstrzykiwany był w biodro kwas hialuronowy, i w dalszej kolejności endoproteza stawu biodrowego Piąta Diagnoza protruzja i zabieg wszczepienia enoprotezy? Czy w takiej sytuacji jezeli inny lekarz twierdzi ze to martwica głowy kości udowej i chce wykonać zabieg nawiercenia powinnam sie poddac temu zabiegowi a endoproteza to konieczność??

martwica to poważna choroba, trzeba leczyć operacyjnie np nawiercanie, endoproteza ostatecznie, jest Pani bardzo młoda