Czy powinnam odwiedzić okulistę?

Witam. Mam problem z widzeniem. Cztery miesiące temu pojawiły się niepokojące objawy tj. zawroty głowy, dziwne widzenie, światłowstręt, ból głowy - uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Zawsze nosiłam soczewki sferyczne. Wybrałam się do okulisty, który stwierdził astygmatyzm i zalecił soczewki o mocy OP (sf.-4,0, cyl.0,75, oś 180) oraz OL (sf.-3,5, cyl.0,75, oś 180). W soczewkach torycznych, do których od ponad miesiąca staram się przyzwyczaić widzę znacznie gorzej, a objawy się pogłębiły (mocniejsze zawroty głowy, światłowstręt, ostre widzenie, ból głowy). Z powodu objawów byłam również na wizycie u laryngologa - wykluczono podłoże laryngologiczne oraz u neurologa - jestem na etapie czekania na wyniki rezonansu magnetycznego głowy. Co w tej sytuacji powinnam zrobić? Czy powinnam odwiedzić okulistę, wskazując, że objawy na które cierpię od 4 miesięcy w soczewkach torycznych pogłębiły się? Czy te objawy wskazują bardziej na podłoże laryngologiczne niż okulistyczne? Uprzejmie proszę o odpowiedź, to dla mnie bardzo ważne.

Witam.Soczewki toryczne mają poprawiac widzenie' jeżeli tak nie jest to proszę z nich zrezygnować.Bole głowy I zawroty głowy nie są związane z wadą wzroku .prosze czekać na wynik RMN glowy'.Dziwne widzenie?mało precyzyjne' Swiatlowstret towarzyszy wielu chorobom.okulistycznym' również niedoborem witamin z grupy A.Łączy Pani w swoich dolegliwosciach dwie rzeczy-.wywiad jest niewystarczający.Czy Pani robiła pole widzenia' jak Pani widzi' czy widzi Pani kolor czerwony?czy w okularach widzi Pani dobrze czy źle? Czy leczy się Pani hormonalne?bierze środki antykoncepcyjne' klei plastry?itd.malo informacji. Pozdrawiam serdecznie. Proszę o więcej inf