Czy powinnam poddać się operacji laserowej nogi?
Witam,poprzez USG lekarz stwierdził u mnie niewydolna żyłę III stopnia wg hacha poszerzona zyła odpiszczelowa, zalecił mi natychmiastowe poddanie sie operacji laerowej poniewaz mam duzo tłuszczu na nodze pod skórą , czy powinnam sie poddac temu zabiegowi.Dziekuje za odpowiedź

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Jeżeli jest to zalecenie lekarza, który Panią badał, to sugeruję się do niego zastosować. Pozdrawiam!