Co oznacza pieczenie łydek?

Witam. Mam rozległe żylaki kończyn dolnych. Prawa noga: żyła odpiszczelowa poszerzona z refluksem długotrwałym. Niewydolny perforator Cocketta 2. Często bolą i pieką mnie łydki, szczególnie nasila się to po piciu alkoholu. Czy to są zakrzepy? czym to może być spowodowane?

Lek. Michał Lenard

Objawy mogą być spowodowane zarówno zakrzepami, jak i samymi żylakami. Sugeruje zgłosić się od chirurga naczyniowego, który zaproponuje Panu leczenie żylaków. Pozdrawiam!