Czy powinnam powtórzyć badanie ft4?

Witam, pół roku temu robiłam badanie tsh - wynik 2.670 a ft4 1.07.dziś powtórzyłam badanie ale zrobiłam samo tsh - wynik spadł do 2.240 czy w tym wypadku, ft4 mogło też spaść w dół i warto zrobić ten wynik czy jest to mało prawdopodobne?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani wyniki znajdują się w granicach normy, więc raczej nie ma potrzeby wykonywania dodatkowych badań, chyba że lekarz prowadzący stwierdzi inaczej.