Czy powinnam przestać brać tabletki czy kontynuować?

Witam. Od roku biorę tabletki antykoncepcyjne. 21 dni i tydzień przerwy. Po tygodniowej przerwie nie wzięłam 4 pierwszych tabletek z blistra. Przez ten czas współżyłam z chłopakiem. Wzięłam tabletkę wczoraj i pojawiło mi się dziwne plamienie. Powinnam przestać brać tabletki czy kontynuować?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć