Czy powinnam się martwić tym wynikiem rezonansu z kontrastem?

Witam. Bardzo proszę o interpretacje wyników badań rezonansu magnetycznego z kontrastem, zaniepokoiły mnie następujące kwestie: liczne torbiele retencyjne w migdałku gardłowym, zniesienie lordozy szyjnej, zgrubienie śluzówki sitowia oraz LAICA krzyżuje lewy pęczek twarzowo- słuchowy w obrębie przewodu słuchowego? Bardzo proszę o interpretację, czy powinnam się niepokoić? Pozdrawiam

MRI do interpretacji klinicznej. " opis : rezonansu magnetycznego z kontrastem, : liczne torbiele retencyjne w migdałku gardłowym, zniesienie lordozy szyjnej, zgrubienie śluzówki sitowia oraz LAICA krzyżuje lewy pęczek twarzowo- słuchowy w obrębie przewodu słuchowego" Wskazane konsultacje pełne : Neurolog, Laryngolog; Najważniejszy STAN PACJENTA ! historia, objawy, badanie neurologiczne ; wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków.... Pozdrawiam