Czy taki wynik rezonansu to coś poważnego?

Mam wynik z rezonansu magnetycznego z kontrastem i opcja angio. I z opcja z kontrastem jest napisane coś takiego. Rozwojowa anomalia żylna w płacie czołowym prawym łącząca się z komora boczna Czy to coś poważnego ? Trzeba to leczyć ?

Fragment opisu MRI + ANGIO MR GŁOWY : " wynik z rezonansu magnetycznego z kontrastem i opcja angio. I z opcja z kontrastem jest napisane coś takiego. Rozwojowa anomalia żylna w płacie czołowym prawym łącząca się z komora boczna" .
Opis MRI i ANGIO MR to za mało!
Pełny obraz badania MRI do interpretacji klinicznej. Drobne anomalie żylne, wrodzone, zwykle nie wymagają żadnej interwencji... Dlaczego robiono badanie MRI + ANGIO MR GŁOWY??? Jakie niepokojące objawy, wywiad ??? Najważniejszy stan Pacjenta, wywiad chorobowy, objawy neurologiczne, stan ogólny, obciążenia chorobowe, wyniki laboratoryjne. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna . Pozdrawiam i zapraszam.