Czy taki wynik angio głowy to coś poważnego?

Witam. Z powodu migren miałam robione badanie angio glowy. W opisie jest napisane brak sygnalu przeplywu lewej t. łączącej tylnej. Reszta jest prawidłowo. Czy powinnam się udać na konsultacje do lekarza czy to nic ważnego?

Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, analiza wyników badań, inne obciążenia chorobowe i stosowane leki. Ważny też nastrój i sen. Angio MR do interpretacji klinicznej . Istnieje wiele wariant ów unaczynienia mózgu. Wszystko zależy od przypadku konkretnego; od Pacjentki; wywiadu, objawów, wyników badań...
Pozdrawiam