Na co może wskazywać taki opis tk głowy?

TK.głowy ..czy wynik dobry. Hypoplazja odc.1 lewej mózgu tylnej,dalsze odcinki wypelniaja się z t.laczacej tylniej-wariant anatomiczny.

Sam fragment opisu to za mało ; " TK głowy ..czy wynik dobry. Hypoplazja odc.1 lewej mózgu tylnej,dalsze odcinki wypelniają się z t. łączącej tylnej - wariant anatomiczny. " jak w opisie, taka budowa wrodzony wariant budowy tętnic ;
Opis TK do interpretacji klinicznej
Ważny stan Pacjenta; objawy neurologiczne! do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, kompleksowa ocena stanu zdrowia ; obciążenia chorobowe, stosowane leki... Z wynikami badań. spisem leków, etc...
Pozdrawiam i zapraszam