Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza taki opis w badaniu TK głowy?

Dzień dobry robiłam dzisiaj tomograf głowy z powodu podejrzenia tętniaka mózgu. Opis jest krótki i zbytnio go nie rozumiem. Wyszło że: Hypoplazja odcinka A1 prawej tętnicy okręgowej. Hypoplazja odcinka V4 prawej tętnicy okręgowej Apelacja tętnic łączących tylnych. Poza tym nie uwidoczniono zmian naczyniowych. Proszę o szybką odpowiedź co to oznacza i czy jest to groźne.
KOBIETA, 20 LAT 3 miesiące temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

Jakie objawy, wywiad, historia ??? " tomograf głowy z powodu podejrzenia tętniaka mózgu. Opis jest krótki i zbytnio go nie rozumiem. Wyszło że: Hypoplazja odcinka A1 prawej tętnicy okręgowej. Hypoplazja odcinka V4 prawej tętnicy okręgowej Apelacja tętnic łączących tylnych. Poza tym nie uwidoczniono zmian naczyniowych. Proszę o szybką odpowiedź co to oznacza i czy jest to groźne. "... Jestem dodatkowo cały czas senna i osłabiona, brakuje mi energii, jest mi zimno, mam problemy z koncentracją, częste bóle głowy, oraz bladość skóry. Czy te wyniki i wymienione objawy są oznaką anemii czy może być to coś poważniejszego?

KONIECZNE BADANIE I PEŁNY Wywiad!!! Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie, ocena neurologiczna psychologiczna; przejrzenie wyników badań ; NAJWAŻNIEJSZY PACJENT , jego stan fizyczny, psychiczny, samopoczucie ...., jaki nastrój, Jakie leki / wszystkie! ? Jaki tryb życia, pracy; dźwiganie, praca stojąca, monotonna w pochyleniu; Nadwaga i brak ruchu sprzyjają dyskopatii; Jaka praca, sen; nawyki ; sporty ?? Jaka aktywność, obowiązki, warunki życia ?? Jakie stresy? Jakie obciążenia rodzinne ?? Możliwa też VIDEOKONSULTACJA zawsze trochę lepszy obraz Pacjenta Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy