Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego odczuwam ból głowy oraz zawroty nawet w pozycji siedzącej?

Moje problemy czaeły sie od jakiegos roku najpierw skoki ciśnienia zrobiłam echo serca wyszło ok najprawdopodobniej na tle nerwowym. Od 2 miesięcy miewam ból głowy oraz zawroty nawet w pozycji siedzącej zrobiłam rezonans magnetyczny opis jego to:w prawym płacie czołowym widoczne pojedyncze ognisko 3,5mm podwyzszonego sygnału w obrazach T2-zaleznych i FLAIRw istocie białej w sasiedztwie trzonu prawej komory bocznej o charakterze gliozy naczyniopochodnej najpewniej na tle mikroangiopatii.Co to moze oznaczać
KOBIETA, 38 LAT 3 miesiące temu

Leczenie migotania przedsionków

Migotanie przedsionków to zaburzenie pracy serca. To często występują choroba układu krążenia. O leczeniu migotania przedsionków opowiada ekspert - dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Bóle i zawroty głowy, zwyżki ciśnienia tętniczego, problemy nerwicowe Opis MRI: " rezonans magnetyczny opis jego to:w prawym płacie czołowym widoczne pojedyncze ognisko 3,5mm podwyzszonego sygnału w obrazach T2-zaleznych i FLAIRw istocie białej w sasiedztwie trzonu prawej komory bocznej o charakterze gliozy naczyniopochodnej najpewniej na tle mikroangiopatii." Problem na pewno przewlekły i złożony!! .Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy