O czym może świadczyć taki wynik rezonansu u 30-latka?

Witam. Chcialem zapytac o czym moze swiadczyc wynik rezonansu. W maju trafilem do szpitala po pierwszym w życiu ataku drgawek z utratą przytomności. Po wyjściu ze szpitala zaczęły się bole glowy,mrowienie w nogach i rekach,bole dłoni,przez 3dni nietrzymanie moczu,bole kręgosłupa , bole oka. Później wszystko ustapilo,obecnie pojawiaja sie objawy jak uczcie zdretwialych nóg i rąk. W rezonansie wykonanym teraz nie odnotowano nowych zmian od tych z rezonansu w maju zeszłego roku. Wynik rezonansu z lutego : Liczne ogniska hiperintensywne w sekwencji T2, zlokalizowane podkorowo w płatach czołowych ciemieniowych pojedyncze ogniska w rzucie obu wysp oraz nad trzonem lewej komory bocznej najpewniej zmiany naczyniopochodne nie można jednoznacznie wykluczyć zmian o charakterze demielinizacyjnym. Ogniska nie posiadają cech ograniczenia dyfuzji cząsteczek wody zewnątrzkomórkowej oraz nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu. Poza tym intensywność sygnałów istoty białej i szarej obu półkul mózgowych prawidłowa. Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony nieprzemieszczony nieco asymetryczny z przewagą komory bocznej prawej. Wodociąg mózgu i komora IV prawidłowe. Intensywność sygnałów struktury tylnojamowe prawidłowa. Przestrzenie podpajęczynówkowe nie poszerzone. W sekwencjach DWI Nie stwierdza się cech ograniczeń dyfuzji. Po dożylnym podaniu środka kontrastowego w płacie czołowym prawym w płacie czołowym prawym widoczne jest wąskie pasmo wzmocnienia pokontrastowego DVA. Nie stwierdza się obszarów patologicznego wzmocnienia intensywności sygnałów. W porównaniu z badaniem badaniem poprzednim obraz zmian stabilny. Aktualnie jestem w trakcie diagnozy w poradni leczenia sm. I doktor jednoznacznie stwierdził,ze sa to zmiany demielinizacyjne. Prosze o interpretacje ,bo juz sam nie wiem co mi jest.

OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ ! " W rezonansie wykonanym teraz nie odnotowano nowych zmian od tych z rezonansu w maju zeszłego roku. Wynik rezonansu z lutego : Liczne ogniska hiperintensywne w sekwencji T2, zlokalizowane podkorowo w płatach czołowych ciemieniowych pojedyncze ogniska w rzucie obu wysp oraz nad trzonem lewej komory bocznej najpewniej zmiany naczyniopochodne nie można jednoznacznie wykluczyć zmian o charakterze demielinizacyjnym. Ogniska nie posiadają cech ograniczenia dyfuzji cząsteczek wody zewnątrzkomórkowej oraz nie ulegają wzmocnieniu kontrastowemu. Poza tym intensywność sygnałów istoty białej i szarej obu półkul mózgowych prawidłowa. Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony nieprzemieszczony nieco asymetryczny z przewagą komory bocznej prawej. Wodociąg mózgu i komora IV prawidłowe. Intensywność sygnałów struktury tylnojamowe prawidłowa. Przestrzenie podpajęczynówkowe nie poszerzone. W sekwencjach DWI Nie stwierdza się cech ograniczeń dyfuzji. Po dożylnym podaniu środka kontrastowego w płacie czołowym prawym w płacie czołowym prawym widoczne jest wąskie pasmo wzmocnienia pokontrastowego DVA. Nie stwierdza się obszarów patologicznego wzmocnienia intensywności sygnałów. W porównaniu z badaniem badaniem poprzednim obraz zmian stabilny. :"
Z opisu raczej nie ma zmian typowych dla SM; Wskazana pełna konsultacja konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ??? .. Pozdrawiam i zapraszam