Czy moje objawy mogą wskazywać na SM?

Chciałam zapytać czy to może być SM. Trafilam do szpitala po pierwszym w życiu ataku padaczki z utratą przytomności. Na oddziale neurologii wykluczyli padaczkę. Po tym ataku zaczęły sie takie objawy jak ból głowy,drętwienie palców,a później bole rąk i łydek z tym,ze rzadko bolą albo obie dłonie,albo obie łydki. Z reguły boli jedna konczyna. Boli również gałka oczna,bez pogorszenia wzroku. Rezonans jest następujący: W obrębie istoty białej obu półkul mózgu widoczne dość liczne,drobne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach T2 i TIRM,średnicy do ok 4mm zlokalizowane podkorowo,pojedyncze w wiencu promienistym oraz okolokomorowo,z predylekcja do płatów czolowych i skroniowych. Żadne z ognisk nie ulega pokontrastowego wzmocnieniu,bez cech ograniczenia dyfuzji cząsteczek wody. Intensywność sygnałów istoty bialej i szarej struktur podnamiotowych (mozdzku i pnia mozgu) prawidłowa. Po dozylnym podaniu środka kontrastowego w płacie czołowym prawej półkuli mózgu widoczne wąskie pasmo wzmocnienia jak w przypadku teleangietazji zylnej,poza tym nie uwidoczniono nieprawidlowego wzmocnienia struktur mozgowia. Układ komorowy nadnamiotowy prawie symetryczny,nieposzerzony,nieprzemieszczony. Wodociąg mózgu i komora IV nieposzerzone. Przestrzeń podpajecza nieposzerzona. W obrazach DWI i mapach ADC nie stwierdza sie ognisk ograniczonej dyfuzji cząsteczek wody. Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Kontrola dopiero w sierpniu,ale martwie się czy to moze byc SM? Dodam,ze zrobiłam sie bardzo wrażliwa na ciepło,i jestem ciągle zmeczona. Z góry dziękuję za odpowiedź.

OPIS MRI : Rezonans jest następujący: W obrębie istoty białej obu półkul mózgu widoczne dość liczne,drobne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach T2 i TIRM,średnicy do ok 4mm zlokalizowane podkorowo,pojedyncze w wiencu promienistym oraz okolokomorowo,z predylekcja do płatów czolowych i skroniowych. Żadne z ognisk nie ulega pokontrastowego wzmocnieniu,bez cech ograniczenia dyfuzji cząsteczek wody. Intensywność sygnałów istoty bialej i szarej struktur podnamiotowych (mozdzku i pnia mozgu) prawidłowa. Po dozylnym podaniu środka kontrastowego w płacie czołowym prawej półkuli mózgu widoczne wąskie pasmo wzmocnienia jak w przypadku teleangietazji zylnej,poza tym nie uwidoczniono nieprawidlowego wzmocnienia struktur mozgowia. Układ komorowy nadnamiotowy prawie symetryczny,nieposzerzony,nieprzemieszczony. Wodociąg mózgu i komora IV nieposzerzone. Przestrzeń podpajecza nieposzerzona. W obrazach DWI i mapach ADC nie stwierdza sie ognisk ograniczonej dyfuzji cząsteczek wody. Zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. "
Raczej nie typowe dla SM ...
Jaki tryb życia, pracy, obciazenia, ćwiczenia ?? Jaki stan ogólny, nastrój ?? Jakie stawy i kręgosłup ? Pozdrawiam i zapraszam