Czy powinnam skonsultować z innym lekarzem wzrost mojego dziecka?

jestem w ciąży i do 30tc moje dziecko rosło prawidłowo w 34 tc miałam usg gdzie dziecko wyszło dwa tygodnie za małe a teraz moj lekarz pojechał na urlop i nie bedzie go do mojego porodu. Czy powinnam skonsultować sie z innym lekarzem?

Tak, powinna Pani mieć jeszcze wizytę przed terminem porodu. USG do oceny co 4-5 tyg. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.