Co oznacza brunatne plamienie u 46-latki?

Witam. Mam 46 lat . 3 tygodnie temu miałam usg transwaginalne wszystko wyszło ok. Od ok. tygodnia pobolewa mnie jajnik a dzisiaj mam ciemnobrunatne plamienie. Od ok 3 lat nie mam okresu po założeniu Mireny.

Plamienie może być naturalne, związane z obecnością wkładki ale i wynikać z infekcji pochwy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.