Co oznaczają u mnie częste plamienia?

Mam wkładkę Mirena od prawie 3 lat. Nigdy nie miałam plamienia czy krwawien. Od kilku msc pojawiają się regularnie. Niestety w ciągu ostatniego msc plamienie pojawia się 3 raz. Czypowinnam się martwic?

Tak niestety może być, warto byłoby skonsultować się z ginekologiem. Poza przyczyną hormonalną trzeba sprawdzić czy nie ma polipów, nadżerek, infekcji pochwy. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.