Skąd się biorą brązowe plamienia?

Chciałam zapytać skąd się biorą te brązowe plamienia? Plamię już od tygodnia. Raz na jasnobrązowo raz na ciemnobrązowo. Biorę Dhupaston 2x2 tabletki . Byłam wczoraj w szpitalu , ale lekarz powiedział , że nie widzi nic niepokojącego i te plamienia są raczej niegroźne. Juz nie wiem dlaczego to mam smutas.gif leżę cały czas, mam nadzieje , ze przejdzie

Mogą wynikać z niedoborów hormonalnych, stąd właśnie zalecenie przyjmowania Duphastonu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.