Czy powinnam stosować Bisocard 2,5 mg?

Dobry wieczor co robic wrazie podwyzszenia cisnienia biore bisocard 2.5 mg pol tabletki ale przewaznie biore jeszcze dodatkowo pol tabletki lub cala bo wieczorem mam juz wyzsze czy nie zaszkodze sobie tym biorac dodatkowo wieczorem lek przy naglym skoku cisnienia

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna odpowiednia modyfikacja leczenia. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub zlecającego powyższe lek.