Czy powinnam wyjąć pierścień jeśli dostałam okres?

Nie minęło 21 dni od wlozenia pierścienia A ja dostałam okres Co mam zrobić, wyjąć go?

Podczas stosowania antykoncepcji nie ma cyklu fizjologicznego. Nie wiem na ile pierścień miał być wkładany, co to za pierścień. Proponuję zapoznać się z ulotką informacyjną leku, tam znajdzie Pani informacje jak postępować.