Czy powinnam zmienić dentystę?

Witam. Byłam u stomatologa z zamiarem założenia mostów na dwa żeby. Umówiliśmy się na kolejną wizytę doktor zeszlifowal żeby pod korony i wziol odcisk. Na korony miałam czekać tydzień ale żeby zaczęły bardzo boleć. Poszłam dziś i poprosiłam o rentgen. Stomatolog stwierdził że to nic nieda. Posmarować żeby jakimś preparatem do okola i kazał przyjść jutro. Dałam już zaliczkę 1000zl i boję się że teraz będzie trzeba żeby przełęczy kanałów i poniose ogromne koszty. Przed oszlifowaniem żeby były w porządku nic się nie działo. Co robić zmienić dentysta czy zdać jeszcze na tego. Boję się że zostanę szczerbata. Ratunku

Rentgen faktycznie w takim przypadku najprawdopodobniej by nic nie wniósł do diagnostyki.
Rozsądne wydaje się poczekanie na wykonanie mostu. Jeżeli zęby nadal będą reagowały bólem, to niestety będzie trzeba je leczyć. Pójście do innego lekarza w żaden sposób tego nie zmieni.

Pozdrawiam serdecznie