Czy powinnam zmienić pediatrę?

Mam 7mio miesięcznego synka,który ząbkuje,co za tym idzie utrzymuje się u niego stan podgorączkowy. Niedawno zauważyłam u niego niepokojący kaszel. Byłam u pediatry,stwierdziła że dziecko jest zdrowe tylko kaszle przez nadmiar śliny. Zaleciła witaminę C i Tantum Verde. Po kilku dniach kaszel się nasilił. Boje się że to coś poważnego. Powinnam zmienić pediatrę czy cierpliwie czekać na rezultaty?

Niestety nie ocenię stanu dziecka, pediatra powinien dobrze zbadać dziecko, więc jeżeli wydał taką opinię to bym się jej trzymała. Jeżeli Pani chce, zawsze można pójść do innego lekarza na badanie