Czy powinnam zwiększyć dawkę luteiny?

Jestem w 4 tyg. ciąży. 3 dni temu robilam badanie krwi ,beta hcg wynosił : 31,2 mlU/ml. Wczoraj zaczęłam plamić więc zrobiłam badanie progesteronu, wynik- 12,04 ng/ml. Do tej pory stosowałam luteine podjezykowo 2×1 tabl. Czy powinnam zwiększyć dawkę luteiny?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i kierowac się jego zaleceniami.