Prośba o porównanie wyników badania beta-HCG w 5. tygodniu ciąży

Bata HCg Witam,a Proszę o porównaie wyników badań beta. W dniu 3.12.2014 beta wynosiła 34,35 mlU/ml. W dniu 10.12.2014 r beta wynosiła 28716,0 mlU/ml. Martwie się czy przyrost jest prawidłowy. Jestem obecnie w 5 tyg. 6 dniu ciaży. Progesteron 41,6 ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie powyższe wyniki są prawidłowe. Po badaniu lekarskim będzie można więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.